<<< Усі новини за 2010 рік

4-10 липня
Табір для підлітків "Заручники"


На березі мальовничого озера Бережисте, що у селі Сушибаба Турійського району, 4-10 липня відбувся підлітковий табір, який вже втретє проводить команда, яка займається з підлітками у клубі «Скеля».

   
   

Підлітковий табір «Заручники» був особливий тим, що ми говорили про нашу залежність від гріха та те звільнення, яке дає Бог кожному, хто звертається до Нього з молитвою покаяння.

   
   

Найкраще підлітки осмислили «життя» у таборі тоді, коли вони перший раз добиралися до бази, як на них напали «терористи» (наші переодягнені лідери), які захопили їх у полон та привели бранцями у табір, де роздали кожному заведену «особисту справу» (навчальний біблійний курс) та оголосили про початок слідства над кожним із них. Деякі з дітей не очікували такого якісного костюмованого дійства, оскільки усе виглядало надреально. Потім учасники табору зрозуміли усе, що з ними відбулося, оскільки про усе говорили впродовж їхнього перебування у таборі.

   
   

«До назв днів впродовж табору команда підійшла дуже творчо, – розповідає Малесик Катерина, директор табору, – перший день називався «скоєння злочину», ми говорили про гріхопадіння людства; другий день – «суд, винесення вироку», обговорювали питання покарання за гріхи; третій день – «стаття 91», роздумували на тему добрих діл та неможливості спастися ними від справедливого Божого суду; четвертий день – «амністія», переконувалися у достатності жертви Христа, щоб викупити усіх ув’язнених гріхом, а в останній день ми роздумували про «життя по Кодексу», яким для кожного з нас є Біблія, яка наставляє нас у щоденному житті».

   
   

День у таборі розпочинався з команди «Досить спати!», ми вставали, та йшли на «Подригеньки» (зарядку). Далі у нас було прославлення та сніданок, після якого відбувалося цікаве біблійне заняття. По цьому був «Піт градом» – загально табірна гра, а далі купання до обіду. Після вільного часу у нас відбувалася «Трудотерапія», де ми виготовляли різноманітні творчі вироби власними руками. Здруженню команд сприяли «Випробування» різними командними іграми, яке плавно переростало у вечерю. Потім була цікава та насичена вечірня програма, СНЕК та «Давка на спину» (нічний відпочинок).

   
   

Особливо дітям запам’яталися ранкові та вечірні програми, на яких ми більше дізнавалися про себе та Бога, Який звільнює тих, хто звертається до Нього.

   
   

Також специфічними були і посиденьки біля вогнища, на яких ми слухали проповідь Слова Божого, показували свої таланти, співали, грали цікаві ігри та з користю проводили час.

   

На вечірніх програмах, коли був заклик до покаяння, 23 підлітки вирішили посвятити своє життя Господу, оскільки тільки Він робить людину вільною від гріха і дає розуміння того, що залежність від Бога є найкращий стан душі кожної людини.

   

Щиро дякуємо Богу за можливість служити у підлітковому таборі, віримо, що підлітки, які відпочивали разом з нами будуть приходити на підліткові клубні зустрічі, групи вивчення Біблії та матимуть спілкування з віруючими, щоб і надалі духовно зростати.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація