<<< Усі новини за 2010 рік

5 вересня
«Справжній друг» підлітків


У першу неділю вересня, з нагоди початку навчання в загальноосвітній школі, підлітки, які регулярно відвідують зустрічі клубу «Скеля», організували та провели особливу програму. Особливість спілкування полягала у тому, що ведучими та спікерами програми були підлітки.

   

Подібні заходи показують, наскільки виросли учасники наших зустрічей – вони вже вміють і співати, і організовувати, і говорити, і робити усе самостійно на дуже високому рівні, – ділиться радістю відповідальна за підліткове служіння в церкві Малесик Катерина, – я рада, що саме при церкві підлітки мають можливість проявити свої здібності та таланти.

   

Учасники програми роздумували на тему «Справжній друг» та говорили про те, що тільки тоді, коли Бог є основою життя людини, тільки тоді вона має Справжнього Друга та стає для інших надійним товаришем. Усі ігри, конкурси та сцени програми були спрямовані на те, аби показати важливість вміння правильно товаришувати та доводили важливість товаришування.

   

Віримо, що подібні зустрічі допоможуть підліткам більше здружуватися та пізнавати Бога ближче, оскільки тільки Він є тим, хто ніколи не зрадить та не підведе у житті.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація