<<< Усі новини за 2010 рік

24-28 липня
Сімейний табір "Найважливіше рішення в житті"


24-28 липня на березі озера Бережисте, що у селі Сушибаба Турійського району, відбувся табір для подружніх пар «Найважливіше рішення в житті».

   
   

Сімейний табір – це можливість недорого відпочити усією сім’єю, оскільки програма передбачає і відпочинок, і спілкування, і пізнання нового.

   

Програма в таборі розпочиналася з ранкової зарядки, яку охоче робили і дітлахи і їхні батьки. Далі були лекції, на яких батьки розмірковували на різноманітні теми на основі Біблії, а діти тим часом дивилися мультфільми та грали ігри. Потім були різні ігри, конкурси та естафети, у яких брали участь і дорослі і малі.

   
   

Також запам’яталися усім купання в озері та вечірні програми, смачні сніданки, обіди, вечері та підвечірки.

   
   

Особливим моментом програми був час, коли батьки разом з дітьми мали можливість виготовляти різноманітні творчі вироби власними руками, що ще більше здружувало сім’ї.

   
   

Впродовж дня діти мали можливість стрибати на батуті, грати різноманітні ігри, будувати містечко з піску, а батьки, тим часом, ловили рибу, сушили тараньку, парилися у бані, грали спортивні ігри.

   
   

Найбільше учасникам запам’яталися катання на човні та вечір, коли усі охочі мали можливість показати свої таланти – розповісти вірш, заспівати пісню чи вразити присутніх своїми надзвичайними здібностями, якими нас наділив Бог.

   
   

Сподіваємося, що через подібні табори сімейні стосунки будуть міцнішати, адже в Божих очах сім’я є цінністю за яку відповідальні батьки.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація