<<< Усі новини за 2010 рік

6 червня
Останній дзвоник в Дитячому клубі "Смайлик"


У першу неділю літа, 6 червня, на 3-х змінах під час богослужінь у церкві, відбулося свято останнього дзвоника для 8 груп дітей, які впродовж року навчалися при церкві в Дитячому клубі «Смайлик».

   

Діти підготували гарну програму: декламували вірші та співали, пісні, – розповідає Павло Бойко, директор клубу «Смайлик». – Це було дійсно гарне свято для батьків та дітей, оскільки завжди, коли участь у служінні беруть діти, це цікаво та неповторно.

   

Далі уся церква помолилася та поблагословила дітей на літній період, пастори дали їм настанови та побажання слухатися своїх батьків та приходити у церкву, щоб і надалі духовно зростати.

   

По цьому дітлахи пішли на останній урок у цьому семестрі, де вони повторювали вивчене та грали різноманітні ігри. Як винагорода за досягнення впродовж року для усіх учнів клубу став ярмарок, на якому вони самостійно змогли обміняти зароблені впродовж року бали-таланти на різноманітні призи.

   

Близько 100 дітей, які закінчили навчальний семестр, нині готуватимуться до перебування у дитячому таборі та відпочиватимуть разом із батьками та однолітками впродовж літніх таборів, – повідомляє лідер дитячого служіння Руденко Наталія, – наша команда дуже щаслива, що Бог так успішно використовував нас впродовж навчального року.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація