<<< Усі новини за 2010 рік

15 травня
Дитячий клуб "Смайлик" відвідує рівненський зоопарк


Учасники дитячого клубу «Смайлик» впродовж навчального року приймали участь у конкурсі «Крокуємо до мети», що включав у себе 7 кроків, які були успішно і активно пройдені учасниками клубу.

   

"Ми організували цю поїздку як винагороду для дітей, які активно працювали впродовж усього навчального року, щоб діти змогли гарно відпочити та поспілкуватися разом", - повідомляє Руденко Наталія, лідер дитячого служіння у церкві.

   

Кожен із завдань конкурсу (участь у богослужіннях, вивчення біблійних віршів, активна відвідуваність занять тощо) наближав учасників до заповідної мрії – екскурсії у зоопарк. Усі групи старанно і відповідально ставилася до виконання поставлених завдань.

   

Це була перша спільна поїздка дітей з дитячого клубу «Смайлик», яка принесла їм багато незабутніх вражень від побаченого.

   

Велика різноманітність диких звірів і птахів, які відрізнялися за своїм походженнями та видами, ще раз показали нам Бога, як Творця.

   

Територія зоопарку настільки добре розташована, що нам було зручно пообідати і пограти ігри, а також усі бажаючі мали змогу покататися на різноманітних атракціонах.

   

Після такої зустрічі, повної приємних вражень та дружніх відносин, діти і лідери дитячого клубу повернулися додому із мріями про нову спільну поїздку.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Вікторія Гаврук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація