<<< Усі новини за 2010 рік

5 вересня
Клуб "Смайлик" святкує 3-ю річницю


У церкві «Фіміам» багато уваги приділяють роботі з дітьми, оскільки саме вони дуже близькі для сприйняття Слова Божого та Бог по-особливому дивиться на їхнє життя.

   
   

В неділю ввечері, 5 вересня, відбулося відкриття нового навчального сезону для семи груп, які навчаються при церкві у дитячому клубі «Смайлик».

   
   

Програма зустрічі була дуже насичена – діти разом зі своїми батьками та вчителями співали пісні, грали в різноманітні конкурси та естафети, веселилися з клоуном. Дітлахи мали змогу переглянути сценку «Іменинник» та особисто привітати Смайлика – Президента дитячого клубу з 3-ю річницею.

   
   

Літвінов Сергій, служитель церкви «Спасіння», звернувся до дітей з привітальним словом та побажав їм успіхів у навчанні та зростати в пізнанні Господа через різноманітні дитячі програми, які пропонує наша церква.

   

Найприємнішим моментом на святі для дітлахів став час, коли вони охоче поїдали святковий торт, якого, як не дивно, вистачило на всіх:).

   

На згадку про святкову зустріч усі учасники отримали подарунки – іграшки та канцтовари, які стануть їм у пригоді найближчим часом а також запрошення на навчання у клуб «Смайлик», аби більше дізнаватися про Бога та щиро служити Йому. Вітаємо усіх дітей з початком навчання та зичимо їм зростати духовно та фізично здоровими та сильними.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація