<<< Усі новини за 2010 рік

25 квітня
Вистава театру з м.Дубно Ісус Христос - Син Бога Живого


В останню неділю квітня, в приміщенні церкви під час богослужіння, відбувся показ вистави «Ісус Христос Син Бога Живого», яку підготував та показав театр церкви «Нове життя» з м. Дубно, рівненської області.

   

Сценарій вистави розповідає про життя Ісуса Христа, Його смерть на хресті та воскресіння заради нашого спасіння і те, як люди по-різному реагували на Його діяння та вчення.

   

Актори у віршованій формі читали вірші зі Слова Божого, що дало можливість глядачам більше задуматися над змістом постанови.

   

Факт, що актори через зал поблизу глядачів проходили на сцену, дав нагоду людям уявити себе очевидцями подій, які показували на сцені, а світлові і звукові ефекти, костюми та декорації акторів сприяли кращому сприйняттю вистави.

   

Постанову показували двічі до обіду та один раз ввечері, оскільки було дуже багато бажаючих побачити її.

   

Після фінальної пісні пастор церкви «Нове життя» з м. Дубно Віталій Федоров привітав усіх присутніх з пасхальними святами та закликав їх досліджувати Слово Боже, оскільки воно і є те єдине джерело правди та життя, яке нині так необхідно кожній людині.

   

Віримо, що подібні візуалізації життя Христа та Його вчинків спонукатимуть глядачів більше задумуватися над тим, що для них зробив Господь та Спаситель Ісус.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація