<<< Усі новини за 2010 рік

23 жовтня
«Будьте досконалі, як досконалий Отець ваш небесний»


«Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний!», саме такий заклик отримала кожна жінка 23 жовтня на зустрічі жіночого клубу «Віра надія любов». Після довгої літньої перерви ми мали велику радість зібратися в дружньому колі за чашечкою чаю із смачненькими тістечками та пороздумувати про своє призначення, яке Бог дав кожній жінці.

   

Разом з Оксаною Кокотень, чудовою жінкою-християнкою, розважали і аналізували своє життя. Якими ми є у сім’ї, на роботі, у побуті, у церкві, у суспільстві, з друзями, з сусідами, один на один з собою і перед Богом. Від початку Бог створив людину досконалою і оцінив це, як вельми добре. Гріх зруйнував ту красу, якою була наповнена перша людина, тому ми зараз маємо багато проблем, які живуть в наших серцях. Тільки відкриваючи свої думки, переживання, труднощі перед Ісусом Христом і освячення в Ньому, дає нам можливість ставати подібними Йому. З таким розуміння кожна жінка стала перед Богом на молитву і просила Божих перемін в її житті.

   

Провівши чудовий час в спілкуванні одна з одною, в роздумах, в поклонінні Богу піснями з новим гуртом під керівництвом Ірини Сильчук, ми з нетерпінням чекаємо нових зустрічей.Прес-служба церкви «Фіміам»
Юлія Терещук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація