<<< Усі новини за 2010 рік

6 червня
Пікнік жіночого клубу


У першу неділю червня сестри жіночого клубу «Віра, Надія, Любов», який успішно діє при церкві, щоб створювати для жінок можливість спілкуватися та духовно зростати, провели особливу зустріч – пікнік на природі в парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки.

   

Це був гарний час для сестер побути разом, – повідомляє лідер клубу Михальчук Любов, – ми гарно пообідали, оскільки зустріч була після третьої зміни богослужіння у церкві і всі були стомлені, потім ми грали різноманітні рухливі ігри та естафети, які допомогли більше здружитися та порухатися на природі.

Особливим гостем зустрічі була Марша Джуді, яка працює в Україні з жінками та сім’ями. Вона ділилася думками про ті благословення, які особисто, як місіонер зі США, переживала в Україні та розповіла, яким чином їй особисто допомагає вивчення біблійних віршів, які сама здійснює регулярно за допомогою того, що виписує їх у блокнот, аби повторювати у будь-якому місці.

Гарним подарунком для кожної учасниці було те, що організатори подбали аби подарувати усім блокноти, в які можна буде записувати вірші, які найбільше сподобалися під час особистого дослідження Біблії з ціллю їх повторення та вивчення у вільний час.
Зустріч була цікава і динамічна – далі сестри розповідали свої улюблені біблійні вірші та ділилися тим, як вони допомагали їм у важких життєвих обставинах.
Спілкування закінчили палкою молитвою сестер.
Віримо, що подібні програми допомагатимуть у духовному зростанні та сприятимуть побудові правильних стосунків та єдності у церкві.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація