<<< Усі новини за 2010 рік

21-24 квітня
Звані євангелізаційні обіди


21-24 квітня члени нашої церкви разом із іншими сімома баптистськими церквами Луцька провели проект «Звані євангелізаційні обіди» разом із «Альянсом нового покоління» (NGA, асоціація Луіса Палау).

   

Суть акції полягала у тому, що християни мали можливість запросити до респектабельних ресторанів «Корона Вітовта» та «Брама у світ смаків» своїх друзів, знайомих, сусідів та родичів.

   

Понад 1050 людей були відвідувачами євангелізаційних програм, де вони мали можливість спілкуватися разом із своїми друзями, споживати смачну їжу, слухати християнських пісень, свідчення про те, як Бог змінює життя людей та проповідь про віру в Господа Ісуса як єдиний шлях, щоб потрапити на небо.

   

Зустрічі, які були орієнтовані на невіруючих батьків віруючої молоді, вчителів, бізнесменів, неповносправних, чоловіків, жінок, сімейних, підлітків та молодь були цікавими та насиченими.

   

Багато людей виявили бажання продовжувати спілкування з віруючими людьми, аби більше дізнаватися про Бога та вірити у Нього. Сподіваємося, що подібні програми будуть відбуватися і надалі для того, щоб розповідати про Христа невіруючим людям.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація