Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

2 червня
Маленька школа «Зірочка» збирає випускників


У четвер, 2 червня, в приміщенні церкви «Фіміам» за адресою м. Луцьк, вул. Станіславського, 15А, відбулася зустріч випускників Маленької школи «Зірочка», що утворена фондом «Переображення», аби готувати дошкільнят до навчання в загальноосвітній школі.

   
   
«Завжди все перше, що ми робимо, запам’ятовується на все життя, – розповідає директор школи Тамара Петрівна Мартинова, – адже правильно написане слово, розв’язану задачу та інше ми робитимемо і далі в подальшому житті, проте вони не так радуватимуть нас ніж тоді, коли ми зробили це вперше. Саме тут, де діти вперше почали читати та рахувати, їх завжди раді бачити, бо вже близько 140 дітей успішно підготувалися до загальноосвітньої школи – каже Тамара Петрівна».

Програма свята була цікава та насичена – дітлахи мали час для частування солодощами, переглядали фото презентації трьох випусків, а це різних 7 класів, слухали пісні та вірші у виконанні однолітків, грали цікаві ігри та відгадували загадки, за що отримували цінні та заохочувальні призи, а також згадували приємний час перебування у своїй першій школі.

   
   
Віримо, що через подібні програми діти ставатимуть дружнішими та більше пізнаватимуть принципи християнської етики.

Для довідок: Маленька школа «Зірочка» діє четверний рік. Дошкільнята двічі в тиждень відвідують уроки математики, читання, письма, англійської мови, творчості, логіки та християнської етики. З 2011-2012 навчального року «Переображення» відкриє приватну спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів «Скарбниця мудрості», виховання у якій відбуватиметься на основі християнських моральних цінностей.
Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
Олександр Самрук
Фото: Олена Литвинова
http://www.fimiam.lutsk.ua/
Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація