Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

6 липня
Табір"Корабель спасіння" для дітей з особливими потребами.


З 2 по 6 липня 2011 року на базі відпочинку «Берізка» (с.Озеро, Ківерцівського району) відбувся літній табір під назвою «Корабель спасіння» для дітей з особливими потребами та їхніх батьків. Цього року у таборі брали участь 140 чоловік, з яких 32 відпочиваючих, 44 супроводжуючих та 64 волонтерів.

Зверніться до Мене й спасетесь, всі кінці землі,
бо Я Бог, і нема більше іншого Бога!
(Ісаї 45:22)


На чолі з капітаном Ісусом Христом учасники команд «Немо», «Маячки», «FISHки», «Юнги», «Вітрила» та «Хвилі» вирушили у велике плавання. Протягом п’яти днів дітлахи купались у морі задоволення, радості, любові та безлічі інших позитивних емоцій.

Кожного ранку матроси (волонтери) будили усіх веселим співом біля кают відпочиваючих, звіщаючи про те, що кожен новий день – це дарунок від Господа. Разом з клоунами «заряджались» бадьорістю та гарним настроєм на ранковій зарядці.

Дуже цікавим та змістовним було навчання на кораблі. На біблійних уроках учасники в ігровій формі досліджували історію з Біблії про проповідника Йону, використовуючи безліч наочностей, проводячи різноманітні конкурси та отримуючи подарунки за вірні відповіді. На прикладі Йони діти дізнавались про те, що не слід втікати від Господа, а навпаки – варто прислухатись до Його голосу та виконувати те, що Він заповідає нам у Своєму святому Слові. А найголовніше – любов до Бога відображається у власних вчинках та ставленні до інших людей. Також усі разом молилися, вчили напам’ять біблійні вірші та практикували застосовувати вивчене у повсякденному житті. Групи навчання функціонували окремо для батьків та для дітей.

Особливо приємно та корисно було на свіжому лісовому повітрі проводити загальнотабірні та спортивні ігри, естафети та конкурси. Волонтери допомагали діткам на візочках та тим, які не мають змоги ходити самостійно, тому участь міг взяти кожен.

Під час ранкових та вечірніх програм разом молились, прославляли Господа в піснях, дивились вистави лялькового театру, переглядали фото дня, слухали цікаві проповіді та, звичайно, отримували безліч подарунків. На уроках творчості майстрували власними руками, або з допомогою волонтерів чудові сувеніри та подарунки. Увечері – спілкування навколо вогнища з гарячим чаєм та різноманітною смакотою, приготовленою безпосередньо на вогні.

У спа-салоні діти та їхні батьки (або супроводжуючі) мали можливість скористатись послугами перукарів, фахівців по догляду за шкірою рук та обличчя, а також досвідчених масажистів.

Особливим подарунком для дітей, батьків та гостей Корабля спасіння був святковий бенкет. У прикрашеному приміщенні дітлахи насолоджувались святковою програмою з веселим ведучим, кумедними співаками з-за кордону, цікавою виставою, мультфільмом, конкурсами та призами. У приміщенні поруч батьки під супровід оркестру мали святкову вечерю та затишне спілкування.

5 днів перебування у таборі промайнули дуже швидко. Проте, напевно кожен, і відпочиваючі і волонтери, будуть з нетерпінням чекати наступного літа, щоб хоча б на декілька днів, забуваючи про щоденні переживання та життєві клопоти, знову зустрітись з друзями та об’єднатись у одну велику сім’ю любов’ю нашого Господа Ісуса Христа.

Спеціалісти стверджують, що якщо дитина з особливими потребами перебуває у колективі звичайних здорових людей, це позитивно впливає як на таких дітей (їхній розвиток пришвидшується, в майбутньому їм легше стати повноцінними членами суспільства), так і на самих людей (вони стають більш терпеливими, співчутливими та толерантними).
Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
Валерія Герасимович
Фото: Олена Литвинова
http://www.fimiam.lutsk.ua/

   
   
   
   
   
   
   
   
   


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація