Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

10 липня
Перше богослужіння та свято водного хрещення
в новому приміщенні церкви «Фіміам»



Ісус відповів: Поправді, поправді кажу Я тобі:
Коли хто не родиться з води й Духа,
той не може ввійти в Царство Боже.
(Євангеліє від Івана 3:5)


День 10 липня 2011 року став особливим для усіх членів церкви «Фіміам». Адже саме цього дня, у неділю, зібравшись разом усією церквою, ми вперше мали довгоочікуване святкове богослужіння у залі нового храму. Оскільки церква «Фіміам» є досить великою і у тимчасовому приміщенні для всіх не вистачало місць, богослужіння доводилось проводити у три зміни. Тому перше спільне богослужіння було справді Божим благословенням.

З початку свого утворення церква «Фіміам» не мала власного сталого приміщення для проведення богослужінь. І у 2006 році служителі прийняли рішення розпочати будівництво нового храму. За відсутності усіх необхідних фінансів, але за наявності великої віри в серцях, будівництво розпочалось. Звичайно, як і в будь-якій довготривалій та коштовній справі, були і труднощі, і переживання. Але Бог дивним чином турбувався про Своїх дітей. І на сьогоднішній день будівництво є майже завершеним. У вересні планується святкове відкриття нового храму.

Ще одним благословенням, напевно не тільки для членів церкви, а й для усіх християн, стало те, що цього ж дня відбулося святе по вірі водне хрещення.

Хрещення проходило у спеціально обладнаному басейні-баптистерії у подвір’ї біля нового приміщення церкви. Хрещаємих у білій одежі, що символізує чистоту перед Богом як фізичну, так і духовну, занурили у воду. Адже занурення (від грец. Baptizo) означає духовна смерть для гріховного життя. А виринання з води — духовне народження від води й Духа в нове християнське життя. 13 нових членів приєднались до Божої сім'ї, виконавши цю видиму заповідь, та пообіцяли Господу служити у чистому сумлінні. Усе дійство відбувалось у супроводі чудового співу хору під керівництвом Ірини Сильчук.

Після хрещення пастор Павло Миронюк запросив гостей у новий зал на святкове богослужіння. Оцінити дизайн нового приміщення та випробувати звучання інструментів у великому залі зібралось чимало бажаючих – вільних місць не було. Усі разом, дружньою родиною «Фіміам», прославляли Господа в піснях та дякували в молитвах за тих 13 людей, які вирішили присвятити Йому своє життя. Також служителі звершили молитву благословення над новими членами церкви та провели ще одну видиму заповідь – причастя.

Словом настанови до охрищених ділився Роман Бричук, керуючись текстом з Писання: «І самі, немов те каміння живе, будуйтеся в дім духовний, на священство святе, щоб приносити жертви духовні, приємні для Бога через Ісуса Христа» (1Петр 2:5). Разом роздумували про те, що церква – це в першу чергу люди. Тому саме від нас усіх, від кожного особисто, залежить те, якою буде наша церква.

До нас у гості приїхали друзі з Канади: Домінік Манкузо та Ллойд Сенайко із сім'ями. Ці люди стали великим благословенням для церкви «Фіміам». Господь по-особливому використав їх у Своїх цілях, поклавши на серце жертвувати значні кошти та підтримувати будівництво фінансово. Цього дня усі мали чудову нагоду з ними познайомитись та при бажанні поспілкуватись особисто. На згадку про приїзд в Україну сім’ям Манкузо та Сенайко подарували картини з зображенням нового приміщення церкви «Фіміам».

Після завершення богослужіння вітали охрищених.

Протягом усього дня присутні мали можливість частуватись смачною домашньою випічкою та напоями, які приготували сестри з церковного кафе. Кафе планується проводити кожної неділі перед богослужінням. Тому час для спілкування буде вирізнятись особливою домашньою атмосферою, що сприятиме досягненню ще більшої спільності та єдності у церкві.




Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
Валерія Герасимович
Фото: Віта Турок, Уляна Кунчик, Олена Литвинова
http://www.fimiam.lutsk.ua/

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   





Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація