Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

22 жовтня
Концерт Слави Святинчука на «51 паралелі»


У суботу, 22 жовтня, в приміщенні благодійного комплексу церкви «Фіміам» відбувся молодіжний концерт за участю Слави Святинчука, організований командою молодіжного служіння «51 паралель».

   
   

«Програма відбулася під назвою «Ідентифікація», – розповідає його організатор Олександр Потурай, – головна ідея зустрічі – донести до слухачів звістку про те, що лише Бог через Біблію відкриває нам справжню істину, хто ми є насправді. Завдяки подібним акціям ми намагаємося донести аудиторії послання, що важливо читати Біблію, аби знати правду».

   
   

Славко, християнин-репер з міста Нововолинськ, що на Волині, співав авторські та біографічні пісні, які спонукали слухачів славити Бога та не вживати алкоголь, цигарки та наркотики, які руйнують особистість і є перешкодою для спілкування з Богом. Між піснями співак та МС школярка Лєна розповідали про своє навернення до Бога та закликали слухачів вірувати у Нього.

   

Зустріч відбулася у теплій, дружній атмосфері; усі слухачі, яких було близько 100, за чашкою чаю та кави спілкувалися та знайомилися між собою. Сподіваємося, що подібні програми даватимуть аудиторії теми для роздумів, спонукатимуть шукати Бога і зростати у Його пізнанні.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
Фото: Віта Турок
(0332) 76-72-34
www.fimiam.lutsk.uaЄвангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація