Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

10-11 червня
Денний табір в 24-ій школі


З 1 по 17 червня 2011 року при ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей» триває пришкільний денний табір для учнів 1-8 класів. Для проведення дводенної програми були запрошені волонтери ВОБФ «Переображення».

   
   
Оскільки робота з дітьми налагоджена вже протягом багатьох років, програма для табору, яку представили волонтери, була досить цікавою та різноманітною.

10 та 11 червня 2011р. служителі церкви проводили «Kids games» - спортивні ігри для дітей. Також впродовж цих днів у приміщенні спортзалу школи відбувались різноманітні спортивні змагання, а ще з дітьми грали у «Флорбол».

   
   
На уроках творчості діти мали можливість майструвати власними руками чудовий сувенір для себе або у подарунок. Першого дня оформляли виріб з дерева - підставку під кружку (та водночас це може бути і картинка на стіну!). Наступного дня учні виготовили закладки в книги.

На уроках християнської етики волонтери разом з дітьми розважали про співчуття та довіра Ісусу Христу в моменти, коли ми відчуваємо страх.

   
   
Наприкінці програми кожна дитина отримала невеличкий подарунок.

Для продовження знайомства та подальшої дружби з дітьми усіх запросили в дитячий денний табір, що проходитиме в серпні при церкві «Фіміам».

   
   
   Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
Наталя Руденко, Валерія Герасимович
Фото: Віта Турок
http://www.fimiam.lutsk.ua/
Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація