Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

7 листопада
День молитви жінок


7 листопада в приміщенні церкви «Фіміам» відбулася зустріч, приурочена Всесвітньому дню молитви жінок, який відзначався 6 листопада.

   

Разом у молитві об’єдналися жінки з нашої церкви, а також жінки інших помісних церков, які до нас завітали. Особливим гостем була сестра Крістабел із Замбії. Вона розповіла про потреби своєї країни, а також підтримала у молитві потреби України.

   

«Чи важко нам молитись за людей, яких ми зовсім не знаємо?» – з цього запитання розпочала зустріч Олена Писарська, організатор заходу. Ми разом міркували над тим, чи дійсно важко це робити та чому так відбувається.

   

Для того, щоб наші серця були відкритими та чуйними до потреб незнайомих нам людей, ми разом переглядали відео про те, які випробування переносять люди у країнах, що розташовані так далеко від нас.

   

Разом ми молися за:
• жінок Африки
(за звільнення від ісламу та лже-богів);

• жінок Азії
(за місіонерів у племена, не охоплені Євангелією);

• жінок Карибського регіону
(за жертв злочинності та секс-торгівлі);

• Жінок Європи
(за пробудження);

• Жінок Північно-Західного Тихоокеанського регіону
(за мир та відновленні демократії на островах Фіджі);

• Жінок Латинської Америки
(за проект «Діти – надія Латинської Америки»);

• Жінок Північної Америки
(за бачення на служіння і за обмеження впливу Інтернету на дітей).

   

Наприкінці зустрічі, взявшись за руки та утворивши одне велике коло, ми просили у Бога турботи, опіки та благословення над всіма країнами світу, над Україною, над нашою владою, церквою, а також приносили до Нього свої особисті потреби.

   

Брати та сестри, нехай наші молитви за потреби людей, яких ми зовсім не знаємо, лунають до Господа не лише з певної нагоди, але й кожного дня. Адже ми, християни, – одна сім’я і повинні стояти в проломі один за одного.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Валерія Герасимович
Фото: Віта Турок
(0332) 76-72-34
www.fimiam.lutsk.uaЄвангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація