Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

25 грудня
Різдво у МШ «Зірочка»


У неділю, 25 грудня, коли уся країна готувалася до новорічних та різдвяних свят, діти, вчителі та батьки Маленької школи «Зірочка» великою родиною святкували Різдво Христове.

   

«Ми часто відзначаємо певні свята, – зазначили ведучі програми, – проте іноді забуваємо про Того, заради кого збираємося разом. Нехай Різдво нагадає нам, що Іменинником є Ісус, тому усі моменти програми будуть присвячені саме Йому».

   

Програма свята була дуже різноманітною – ми переглядали цікаве відео, головними акторами якого були діти Маленької школи, слухали різдвяні пісні українською та англійською мовами, захоплювалися цікавими віршами та інсценізаціями на тему Різдва.

   

Родзинкою програми був виступ лялькового театру «Ромашка», який своєю постановою спонукав усіх задуматися, що ми особисто можемо подарувати Ісусу в день Його народження.

   

Наприкінці програми з привітанням до присутніх звернулася Мартинова Тамара Петрівна - директор Маленької школи «Зірочка», а також Миронюк Павло Григорович - пастор церкви «Фіміам».

   

Усі присутні щиро помолилися до Господа, дякуючи за народження Христа та прохаючи за добробут нашої країни.

   

Найприємнішим моментом зустрічі було отримання дітками солодких подарунків та фотографування на згадку.

   

Щиро вітаємо усіх учасників та гостей свята і віримо, що через подібні програми люди більше знатимуть про Бога та виконуватимуть Його заповіді.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
Фото: Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація