Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

31 грудня
ЦАР-ське святкування Нового року


Вже більше п’яти нових років команда служіння неповносправним збирає своїх друзів для спільного святкування Нового року. Та саме 2012 став першим Новим роком, який неповносправні разом із командою відсвяткували справді по ЦАР-ськи. Центр активної реабілітації (ЦАР) було створено ще у 2007 році, але лише в листопаді 2011 він відкрив двері власного, а не орендованого, приміщення для своїх реабілітантів та гостей.

   
   

31 січня сорок друзів зібрались разом, щоб відзначити прихід Нового року. Серед запрошених і організаторів було дванадцять неповносправних, дехто з них приймали участь в організації, а інші просто раділи, спілкуючись один з одним у святковій атмосфері. Ми з вдячністю згадали благословення минулого року, поділились ними і в молитві подяки зустріли прийдешній рік.

   

Окрім традиційно щедрого частування на столах, в програмі було багато конкурсів, в яких команди вигравали призи, змагаючись між собою у співах, малюванні, естафетах та поїданню цукерок. Свято об’єднало справді різних людей з різних церков Луцька і не тільки. До нас прибули особливі гості, наші друзі із Запоріжжя, і привезли в подарунок чимало пісень.

   

А ще, нас привітали наші сусіди — Дід Мороз зі Снігуронькою разом з своєю командою служителів жіночого реабілітаційного центру. Все почалось з того, що до нас зайшли в гості ляльки-танцюристи і розпочали шоу, в якому ведучими обрали Артема і Тетяну, неповносправних, чиє життя змінилось після знайомства з Богом, якого їм показали служителі ЦАР.

   

Згадуючи цю подію, Микола Прокопчук, один із неповносправних, хто тепер служить Богові, поділився своїми враженнями: «Особливо приємно, що святкувати Новий Рік я мав зміг у в колі моїх братів і сестер у Христі. Був чудовий спів наших друзів з м. Запоріжжя, веселе привітання від лялькового театру, смішні і непередбачувані конкурси, смачна їжа. Це незабутній, чудово проведений час...»

   

Серед наших гостей також була дівчина з гарним іменем Крістабел, яка восени приїхала в Луцьк на навчання із міста Лусака, столиці Замбії, що знаходиться в серці Африки. Вона поділилась своїми враженнями: «Я пережила самі незабутні моменти в моєму житті, або ж просто найкращу ніч, яка була в моєму житті. Це було прямо, як в кіно, коли я вийшла на вулицю, де в повітрі кружляли сніжинки. І так, я стояла під ним і з’їла пару сніжинок, от тільки шкода, що сніг був не лапатий. Було радісно, ми сміялись, грала музика, було багато їжі та чудових посмішок. Одночасні звуки феєрверків і молитов дивовижно переплелись і в своєму серці я радісно вигукнула: «Дякую, Господи, люблю Тебе! З Новим роком!»

   

«Радість» була темою святкування і роздумів. І не випадково, адже в сьогоднішньому світі радість — те, що люди шукають і прагнуть досягнути, але натомість часто роблять помилки, шукаючи радість там, де її нема. Нам, людям, які мають особисті відносини з Христом, добре відомо, що справжня радість лише в Бозі, бо тільки Він, як Творець, знає, як наповнити наші серця радістю, яка не залежить ні від обставин навколо нас, ні від стану нашого здоров’я, ні від матеріального становища.

   

Тож цією радістю, яка 2000 років назад дала людству світло, надію, життя і перемогу над гріхом ми хотіли поділитись з тими, в чиєму серці вона відсутня. Сподіваємось, що ця радість доторкнулась до них, і колись вони відкриють для неї двері свого серця.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Тетяна Панасюк
Фото: Ірина Петрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація