Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

14 травня
"ДоброДІЙ" відкриває двері


14 травня 2011 року о 12.00 за адресою вул. Станіславського, 15а у рамках першого відзначення «Тижня Подружжя» в місті Луцьку відбулося офіційне відкриття сучасного спортивно-ігрового комплексу «ДоброДІЙ». У церемонії взяли участь представники влади та служителів церкви «Фіміам».


«Добродій». Репортаж з відкриття майданчика. from alex.sloboda on Vimeo.

Бог відкриває безліч можливостей проповіді Євангелія – проводити євангелізаційні табори, надавати притулку бездомним, викладати християнські семінари, роздавати матеріальну допомогу нужденним… Головне – робити, не бездіяти, і в цьому прославляти Господа.

Служителі церкви «Фіміам», роздумуючи над тим, чим допомогти мешканцям свого міста та керуючись власними спостереженнями, дійшли до висновку, що церква може сприяти і в покращенні добробуту суспільства, принаймні в тому місці, де вона знаходиться.

Спостерігаючи де та як проводять час дітлахи та враховуючи, що більшість українських дітей через кризу та за інших обставин (переважно фінансових) проводять літо вдома, служителі завдалися ціллю побудувати дитячий майданчик. Ігровий майданчик здатен заставити дитину забути про сидіння перед телевізором чи комп'ютером і принести велику користь дитячому здоров'ю. Оскільки на встановлення майданчиків, їх облаштування, ремонт або реконструкцію у бюджеті нашого міста катастрофічно бракує коштів, а уже існуючі, м’яко кажучи, залишають бажати кращого, ми почали діяти…

Першим кроком було проведення у 2009 році впродовж восьми днів благодійного фестивалю «Добродій». Мета фестивалю – зібрати кошти для зведення дитячого майданчику. Ми були переконані, що кожна сім’я не лише прийде відпочити разом зі своїми дітками, а й зробить свій невеликий внесок у його влаштування. Якщо ми спільно збудуємо, то не будемо нищити, а навпаки – цінуватимемо тим, що зробили! Ми закликали кожного жителя ЛПЗ, підприємства міста та підприємців до спільних благодійних цілей на користь дітей. Упродовж фестивалю зібрано близько 15 тис. грн.

   
   

Більшу частину коштів надали меценати з Канади. Також жертвували члени церви.

З 2009 року розпочалась підготовка до будівництва: прилеглу територію розчищали від сміття та звільняли від гаражів, які там знаходились, проклали бетонну доріжку. Влітку 2010 року була встановлена огорожа і оснащена дренажна система. З березня 2011 року розпочалось облаштування безпосередньо самого майданчику. До праці долучались члени церкви. Невдовзі було остаточно завершене встановлення спортивно-ігрового комплексу, загальною площею 750 квадратних метрів.

   
   

Площадка дитячого майданчику є комплексно оснащеною різноманітним ігровим обладнанням. Тут є гойдалки, пружинки, балансири, карусель, пісочниця, а також ігровий та гімнастичний комплекси. На майданчику розміщені лавочки, щоб батькам було зручно спостерігати за малечею, а у разі потреби в будь-який момент прийти на допомогу. Майданчик вирізняється своєю яскравістю та різнобарвністю. Спортивний майданчик має поле з розмітками для гри у футбол, волейбол та флорбол. Головна вимога - це безпека. Тому усі споруди та їх місцезнаходження максимально безпечні та встановлені згідно стандартів. Земля встелена штучною травою.

   

Новина про те, що у Луцьку невдовзі має відкритись одразу два "полігона" для розваг дітей та молоді, швидко поширилась серед жителів району. Батьки та малеча з цікавістю спостерігали, як проводилися роботи, та з нетерпінням чекали відкриття.

14 травня 2011р. відбулося офіційне відкриття спортивно-ігрового комплексу «Добродій».

   
   

З самого ранку усі були в «бойовій готовності». На подвір’ї церкви гучно лунала весела музика, а у повітрі літали мильні бульбашки. Згодом з’явились клоуни. Вони знайомились з дітьми та роздавали цукерки, забезпечуючи усіх посмішками.

   

О 12 год. розпочалась урочиста частина. Перш за все ми звернулись в молитві до Господа та подякували за Його керівництво та благословення у будівництві. На свято завітав секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, який поздоровив присутніх з відкриттям, а також подякував Богу та усім, хто долучився до цієї справи, за чудовий майданчик. Пастор церкви Павло Миронюк також мав звернення до гостей та говорив про те, що майданчик - це практичний прояв тієї любові до ближнього, якої нас навчав Христос.

Після офіційної частини відбувалось найцікавіше – стартувала програма для дітей. Коли перерізали червону стрічку, майданчик став схожим на величезний мурашник. Тут були і подарунки від клоунів у формі різноманітних кумедних фігурок, зроблених з повітряних кульок, і естафети та змагання з призами, і усміхнена дітвора з гарним настроєм, і задоволені та вдячні батьки. Також усі присутні мали нагоду почастуватись напоями та смачною домашньою випічкою.

   
   
   
   

У рамках відкриття комплексу на спортивному майданчику «ДоброДІЙ» відбувся молодіжний турнір з міні-футболу серед аматорських команд району ЛПЗ. Серед шести команд, які взяли участь у турнірі, «Будівельник» виборов призове місце, «Фаворит» став другим, а «Фіміам» замкнув трійку лідерів.Згодом розпочався турнір з міні-футболу, у якому брали участь 6 команд. Після турніру переможцям вручали дипломи та грамоти.

   
   
   

Біля входу були розміщені стенди з фото усіх етапів облаштування майданчика, починаючи від викорчовування дерев і закінчуючи яскравими гойдалками.

З цього дня вхід на дитячий майданчик відкритий з 9:00 до 21:00 для усіх бажаючих та є абсолютно безкоштовним.

Дитинство - це пора мрій та сподівань, це віра в казку, яку дарують дорослі… І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде дитинство малюків. Про що мріє малеча? Про щось яскраве, приємне і хороше, на зразок «Діснейленду», де багато каруселей та іграшок, де вони з однолітками можуть весело розважатися.

Тож мріємо, бо мрії збуваються...
Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
Валерія Герасимович
Фото: Віта Турок, Наталля Бричук, Уляна Кунчик
http://www.fimiam.lutsk.ua/
Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація