Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

15 жовтня
Стратегічний лідерський семінар.

Щороку ми знаходимо час, аби планувати та аналізувати діяльність служінь церкви. Цього року з 13 по 15 жовтня на базі відпочинку села Волошки, що у Рівненської області, відбувся стратегічний лідерський семінар, на якому ключові служителі церкви «Фіміам» роздумували про покращення роботи церковних проектів та поширення їх діяльності.

Участь у семінарі взяли понад 30 служителів: пастори, диякони, керівники відділів та служителі домашніх церков. Особливістю цього семінару було те, що багато часу ми присвятили для тренінгу, на якому переконалися перевазі командної роботи, без якої ніяк не досягнути великих результатів.

На наших загальних зустрічах ми переглядали бачення церкви на 10 років аби досліджувати, як Господь веде нас у служінні, хорошим часом перевірки зробленого за минулий рік був аналіз служіння відділів в робочих групах. Родзинкою семінару була презентація планів понад двадцяти домашніх церков, які щосереди збираються у різних районах міста, щоб допомагати християнам у духовному зрості, у єдності прославляючи Бога. Під час представлення планів відділів служінь усі охочі могли подати свої ідеї щодо діяльності відділів, або ж більше дізнатися про нові служіння, які звершуватимуть відділи церкви у цьому році.

А ще стратегічний лідерський семінар це найкращий час для спілкування з Богом та іншими служителями церкви, адже ми, християни, єдина дружна команда, що виконує одну місію для поширення Царства Божого по цілій землі.
Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
Фото: Сергій Шурма, Володимир Чайковський
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/
Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація