Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

1 квітня
«Жити - здорово!». Концерт у 20-ій школі


1 квітня в приміщенні загальноосвітньої школи №20 відбувся перший (з трьох запланованих) концерт під назвою «Жити — здорово!», в рамках проведення профілактичних заходів проти куріння та алкоголю за сприяння Волинського обласного фонду «Переображення». Концерт був спрямований на учнів дев’ятих – одинадцятих класів.

   

«Школа для молодих людей — своєрідний акваріум. Підсипаючи туди корм, тобто знання та певний життєвий досвід, вчителі намагаються не пропустити чогось зайвого та непотрібного. Молоде покоління, яке живе в наш час — це майбутнє нашої держави. Якщо про нього не піклуватися зараз і замовчувати правду про наслідки вживання алкоголю, цигарок та наркотиків ми неодмінно побачимо націю хворих і ранених своїми залежностями людей. Що сіємо сьогодні — пожнемо завтра», - такими словами розпочав концерт ведучий Дмитро Шевчук.

   

На зустріч був запрошений християнський гурт «Тверда основа». В перервах між піснями ведучий розповідав про шкідливі звички та про можливе звільнення з цього замкненого кола. Бог — єдиний вихід з тягаря залежностей та нав’язливих ідей нашого світу.


   

   

Наприкінці концерту присутні мали нагоду побачити чудову постанову про те, як непомітно ми стаємо заручником таких звичок. Також зробити висновки, що ці звички є не просто шкідливими, а є гріхом! Але Ісус Христос помирав за усі наші гріхи. Тому лише Він дає повну свободу від усіх залежностей і дарує нове життя, сповнене змістом та радістю.

   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
Віта Турок
Фото: Олена Литвинова
http://www.fimiam.lutsk.ua/
Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація