Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

20 жовтня
«Кажіть більше добрих слів» в «Скарбниці мудрості».

20 жовтня, у четвер, у приміщенні для богослужінь церкви «Фіміам» відбулося свято під назвою «Кажіть більше добрих слів». На свято завітали учні школи «Скарбниця мудрості», їхні батьки, вчителі та директор школи, а також батьки з дітьми, які навчаються в Маленькій школі «Зірочка».

Метою проведення свята було поглибити і закріпити знання про доброту, чуйність, ввічливість; показати перевагу доброти та чуйності над байдужістю; виховувати почуття взаємодопомоги, повагу до старших та однолітків, ввічливе ставлення до оточуючих. Разом робили підсумки навчання у школі за першу чверть.

Під час свята усі дітки почергово ділились з присутніми «добрими словами» у формі віршів, привітань, слів вдячності за все Богу та батькам. Також дітлахи разом з вчителями співали пісень про дружбу (спочатку на українській, а потім на англійській мовах!). Теплими побажаннями та розповідями про успіхи учнів у навчанні ділились вчителі школи. Зі словом привітання виступив директор школи Сергій Гопанчук.

Гарного настрою гостям додав виступ лялькового театру «Ромашка». Разом з кумедною ляльковою ведучою Іринкою-Мандаринкою дітки відгадували загадки та відповідали на різноманітні запитання, що стосуються життя школи, а також переглядали виставу під назвою «Пригоди овечки».

Відбулася виставка творчих дитячих робіт та малюнків «Це – моя школа», а також виставка дитячої творчості «Осінні дарунки».
Прес-служба церкви «Фіміам»
Валерія Герасимович
Фото: Віта Турок
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація