Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

21 травня
«Зірочка» проводить День сім'ї


У суботу, 21 травня на території спортивно-ігрового комплексу «ДоброДІЙ» (вул. Станіславського, 15А) діти, батьки та вчителі Маленької школи «Зірочка» провели День сім’ї.

   
«Нині в Луцьку вперше відзначають «Тиждень Подружжя», – розповідає директор школи Тамара Петрівна Мартинова, – саме через подібні акції діти разом з батьками та близькими їм людьми гарно проводять час і це більше здружує сім’ї та дітей, адже щаслива дитина це щаслива родина».

   
Дітлахи мали можливість досхочу стрибати на батуті, грати в футбол та флорбол разом зі своїми батьками та клоунами Кльопою та Топою перемагати в сімейних естафетах. Коли учасники дійства потомилися – смакували домашніми стравами та слухали вірші і пісні у виконанні своїх дітей. Аби ще корисніше провести вільний час разом з батьками та вчителями діти робили вітрячки, з якими було весело бігати по території комплексу.

   
Найдраматичнішим моментом програми був час, коли дітвора казала своїм батькам, за що вони їх люблять – було над чим посміятися і над чим подумати.

   
Для довідок: Маленька школа «Зірочка» діє при ВОБФ «Переображення» уже четверний рік. За час існування близько 150 дітей підготувалися до навчання в загальноосвітній школі. З 2011-2012 навчального року «Переображення» відкриє приватну спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів «Скарбниця мудрості», виховання у якій відбуватиметься на основі християнських моральних цінностей.

   Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
Олександр Самрук
Фото: Катя Слобода
http://www.fimiam.lutsk.ua/
Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація