Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

22 січня
"Зірочка" має таланти


Маленька школа, що уже четвертий рік поспіль діє при луцькій церкві «Фіміам» з метою підготовки дошкільнят до школи, вперше провела конкурс «Зірочка» має таланти», який відбувся у суботу, 22 січня в залі церкви.

   

Дійство вдалося – було дуже багато цікавого для усіх: дітлахи співали, розповідали вірші, танцювали, показували гімнастичні номери, малювали та ліпили – справжнє свято талантів, на якому учасники проявили ті здібності та таланти, якими відрізняються від інших, а батьки раділи разом із дітлахами та підтримати їх під час виступу.

   

   

Родзинкою програми був відео сюжет про Тоні Мелендеса – людини, що народилась без рук, але завдяки багатогодинним тренуванням навчилась ногами грати на гітарі.

   

   

«За допомогою подібних програм ми доноситимемо до дітей та їхніх батьків ідею, що лише приклавши зусилля людина досягне успіху, – розповідає Тамара Петрівна Мартинова, директор Маленької школи «Зірочка», – такі ідеї ми знаходимо в Біблії, яка є дороговказом для усіх віруючих християн, тому і прагнемо їх популяризувати через навчання у школі».

   

Усі гості та учасники свята отримали призи та нагороди від організаторів. Віримо, що через подібні програми діти ставатимуть сміливішими та вмітимуть демонструвати свої таланти та здібності, якими їх наділив Бог.
Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
Олександр Самрук
Фото: Уляна Кунчик
http://www.fimiam.lutsk.ua/
Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація