Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

24 липня
«Блудний син» представлений у місті Луцьку


24 липня у приміщенні церкви «Фіміам» відбулася прем’єра короткометражного фільму Олександра Слободи «Блудний син». Це вже друга робота режисера в рамках проекту «36 історій». За словами автора ідеї, загалом планується відзняти 36 фільмів, відповідно до кількості біблійних притч Нового заповіту, але в сучасній інтерпретації.
Протягом презентації для глядачів демонструвався перший фільм «Ідентифікація», презентувався другий фільм «Блудний син» та «Фільм про фільм», а також звучав музичний супровід гурту «Тверда основа».

За словами режисера Олександра Слободи, головний меседж, який вміщений у фільмі — втеча легше за саме повернення. Адже за основу сценарію взята добре усім відома біблійна притча про сина, який залишив свого батька та подався у чужі краї у пошуках «легкої» долі. Незвичайний режисерський задум зробив кінострічку ще більш захоплюючою та цікавою для сучасного глядача, про що свідчать бурхливі овації присутніх на прем’єрі фільму.

Унікальність кінопроекту «36 історій» підтверджується відсутністю аналогів у всій Україні та в пострадянських країнах. З метою популяризації проекту створено веб-сайт www.36stories.com.ua, на якому можна переглянути зняті короткометражні фільми.
Тетяна Сидорук,
прес-секретар проекту «36 історій»

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація