Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

26 березня
Концерт у Ковельській виховній колонії


Гурт «Тверда основа» та християнська драматична студія «Говерла» зустрілися з неповнолітніми злочинцями у Ковельській виховній колонії.

   

26 березня 2011 року відбувся концерт, організований євангельською церквою «Фіміам» та ВОБФ «Переображення». В актовому залі закладу зібралися понад 120 юнаків, засуджених за різні злочини, а також адміністрація колонії.

   

Олександр Слободянюк, відповідальний за служіння ув'язненим, розпочав концерт короткою історією свого життя, яка не може нікого не залишити байдужим. Він поділився тим, як прийшов до Бога; адже ще декілька років тому він сам відбував покарання у в'язниці за вживання і виготовлення наркотиків. Олександр розповів про те, як від наркотиків помер його старший брат, а трохи згодом і сестра. Після молитви розпочався концерт.


   

   

Хлопці з групи «Тверда основа» співали пісні про Божу любов, про справжню чоловічу дружбу, про те, що тільки Ісус Христос дає зміст життя і надію, прощення і звільнення від гріха. Серйозні і змістовні тексти їхніх пісень змусили замислитися навіть суворих охоронців колонії.

   

Олександр Потурай, барабанщик: «Пересічній людині варто хоча б раз у житті відвідати таке місце. Адже ми живемо своїм життям, не цінуючи свободою. Я ніколи не сидів у в'язниці, але, потрапивши сюди, будучи вільною людиною, відчув на собі тиск стін і решіток, ніби сам скоїв якийсь злочин».

   

Драматична студія «Говерла» виступила із невеликою постановою «Lifehouse», в якій ішлося про те, як непомітно гріх входить в життя людини і руйнує його, але Ісус Христос дає звільнення і перемогу над гріхом.

   

Віктор Лещук, служитель церкви «Фіміам», закінчив концерт короткою проповіддю Слова Божого про те, що Господь набагато ближче до нас, ніж ми можемо собі уявити. Він підбадьорив хлопців тим, що навіть у в'язниці Бог поруч із ними і вони можуть служити Йому там, де вони є.

Після концерту всі юнаки отримали подарунки, які приготувала їм Українська місія благовістя та міжнародний благодійний фонд «Dorсas Aid International».

«Цей концерт – перший із багатьох, які ми хотіли б провести в різних місцях позбавлення волі, - поділився Олександр Слободянюк. - Христос вчив нас любити ближніх, а в книзі Приповістей Соломона написані такі слова: «Рятуй узятих на смерть, також тих, хто на страчення хилиться, хіба не підтримаєш їх?».
Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
Григорій Кічкін
Фото: Олена Литвинова
http://www.fimiam.lutsk.ua/
Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація