Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

28 січня
Семінар по євангелизму «Свідкуй сміливо»


У п’ятницю, 28 січня, впродовж дня в приміщенні нашої церкви відбувся навчальний семінар «Свідкуй сміливо», головною метою якого було вчити членів церкви сміливо свідчити про Христа своїм невіруючим друзям.

Головними промовцями на семінарі були служителі-місіонери з України: Слівін В’ячеслав (благовісник з міста Славута Хмельницької обл.), Баришев Сергій (диякон з міста Львів), Сулков Микола (пастор з міста Херсон), які розповідали про важливі аспекти спілкування з невіруючими людьми, коли оповідаєш їм цінні слова життя та давали практичні поради, як подолати страх перед початком розмови про віру в Бога.

   


Навчання організоване Біблійною школою «Антіохія» та відділом євангелізму для членів нашої церкви та служителів дочірніх церков у рамках зимового лідерського семінару церков «Фіміам», «Голгофа», «Божий дизайн», «Джерело благодаті», «Спасіння», «Перлина» та «Благодать».

Віримо, що через подібні семінари зростатиме кількісний та якісний показник наших свідчень про Христа та Його дії у нашому житті.


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
Олександр Самрук
Фото В'ячеслав Слівін
http://www.fimiam.lutsk.ua/
Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація