Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2011 рік

29 січня
Семінар по наставництву за участю Любомира Турчака


Поправді, поправді кажу вам:
Хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я,
і ще більші від них він учинить,
бо Я йду до Отця.
Ів.14:12


29 січня в приміщенні церкви «Фіміам» відбувся навчально-збудовуючий семінар під назвою «Наставництво, як спосіб життя християнина – як знаходити та зрощувати учнів Ісуса Христа». Ведучим був Любомир Турчак, пастор церкви «Благодать» та директор Біблійного інституту м.Рівне.

На семінарі були присутні люди різних вікових категорій, різних церков та служінь, яких хвилювало і об’єднувало одне запитання: «Що таке наставництво?». А їхня присутність свідчила про те, що вони бажають змінюватись. Так, саме ЗМІНЮВАТИСЬ, залишаючи життя для себе і починаючи жити для інших.

Любомир Турчак підіймав такі теми:
• Що таке наставництво?
• Сфери для наставництва
• Хто може бути наставником?
• Характеристики наставництва та ін.

Разом роздумували і над такими практичними аспектами життя християнина, як читання Біблії, молитва, духовні дари, служіння, духовні звички. Лекції були цікавими насамперед тим, що використовувалось багато наочностей, історій та приводилось безліч прикладів з реального життя пастора.

Любомир Турчак перевершив усі сподівання присутніх – привіз «живий» приклад. Ви запитаєте: «Що це?». Все дуже просто… Це – його учень. Він розповідав про «життя з наставником» та був для усіх великим підбадьоренням.

У кінці зустрічі усі отримали кілька цікавих «домашніх завдань», які є дуже важливими для виконання. Одним з таких завдань було: взнати у пастора своєї церкви, чим кожен особисто може послужити. Отож, пастори, чекайте на волонтерів!

   


Після завершення семінару учасники мали можливість придбати диски з проповідями і фільмами та почастуватись смачною домашньою випічкою.
Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
Настя Жовкла, Лєра Герасимович
Фото Лєна Литвинова
http://www.fimiam.lutsk.ua/
Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація