<<< Усі новини за 2012 рік

13 лютого
«ПравдаPRO» презентувала фільм про «Розуміння» в сім'ї членів нашої церквиНапередодні Дня Святого Валентина студія «ПравдаPRO» спільно з організацією «Молодь з Місією» презентувала фільм “Розуміння” – другу серію проекту “Поговоримо про сім'ю”.

Фільм «Розуміння» – це мініенциклопедія відмінностей між чоловіком та жінкою, незнання яких, у більшості випадків, стає першопричиною непорозуміння у сім’ях.

В основі фільму – родинна драма луцької сім'ї, яка зуміла подолати всі непорозуміння.

Продюсер фільму Альона Юхимчук вважає, що більшість часу у сімейних стосунках витрачається на розуміння, адже шлюб складається з двох людей різної статі, різного виховання, освіти, поглядів, думок, різного сімейного досвіду. Розуміння не приходить саме по собі – його треба навчатися.

На презентації фільму, що відбулася 13 лютого, присутні мали змогу особисто познайомитись та поспілкуватись з героями фільму, акторами (їх було близько ста), побачити виставу “Ризик” студентів Рівненського державного гумінітарного університету та безпосередньо переглянути фільм.

Як стверджує режисер фільму Сергій Шараєвський: “Фільм “Розуміння” навчає, що незважаючи на різницю між статями, члени сім'ї мають приймати одне одного такими якими ми є, памятаючи, що сім'я – це не плацдарм для боротьби та з'ясування хто головніший, а партнерство та взаємодопомога”.


Прес-служба студії «ПравдаPRO»

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація