<<< Усі новини за 2012 рік

23-26 лютого
Зимовий лідерський семінар


23-26 лютого серед мальовничих Карпатських гір у мотелі «Форест» с. Тухолька Львівської обл. вкотре відбувся зимовий лідерський семінар.

   

«Як керівники церкви ми розуміємо, що найбільша цінність служіння є люди, які звершують працю для слави Божої, – розповідає Миронюк Павло, старший пастор церкви. Саме для того, аби подякувати усім, через кого поширюється діяльність церкви, створити можливості для їхнього ближчого знайомства та спілкування, навчання та відпочинку і організований цей семінар».

   

Взяти участь у семінарі змогло понад півсотні служителів різних відділів церкви.

   

Це був гарний час, коли ми разом поклонялися Богу і дякували Йому за Господні дії у нашому житті, навчалися глибоких біблійних істин та відпочивали серед мальовничої природи.

   

Промовцями семінару були пастори церкви. Також щовечора до нас приїжджали гості – Володимир Кондор, проректор по учбовій частині Української баптистської теологічної семінарії, Балога Михайло, керівник молоді Закарпатської області та Сало Тарас, керівник відділу благовістя у Львівській області.

   

Вони спілкувалися з лідерами про важливість навчання, потребу бачити Божу руку у нашому житті та останній час.

   

Окрім навчання ми мали чудові можливості, аби помилуватися чудовими краєвидами гір, покататися на лижах, покупатися в басейні – відпочинок був насичений, а головне, що усі залишилися задоволеними.

   

«Я дякую Богу за можливість вперше побувати у Карпатах з такою чудовою та дружною сім’єю, адже саме служачи в церкві ми стали близькими Богу та здружилися між собою». Діма Д.

   

«Це чудова можливість провести час із друзями, та збагатитися духовно». Іванка Ф.

   

«Подібні семінари дають можливість разом з іншими служителями оновитися в посвяті на служіння Богу». Володимир Ч.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація