<<< Усі новини за 2012 рік

24 березня
«Майбутнє» провело олімпійські ігри


У суботу, 24 березня, в приміщенні церкви «Фіміам» за адресою м. Луцьк, вул. Станіславського, 15 А, відбулися олімпійські ігри клубів «Майбутнє».

   
   

«Подібні змагання часто відбуваються на Волині, – сказав під час відкриття програми координатор клубів «Майбутнє» в області та один із пасторів церкви «Фіміам» Михальчук Юрій, – у приміщенні нашої церкви дійство відбулося вперше. Знаємо, що через подібні змагання усі учасники перевірять свої знання біблійних віршів та історій і зможуть позмагатися у спортивних естафетах, адже усім дітям цікавіше, коли поєднувати біблійні заняття зі спортивними змаганнями.»

   
   

Усі присутні, а їх було понад 150, були представники з 12 клубів Волині, охоче виконували завдання на кожній з десяти баз, а також співали християнські пісні та грали в різноманітні ігри у перерві між ними.

   
   

Після смачного обіду дітлахи переглянули виставу лялькового театру «Ромашка» церкви «Фіміам», провели імпровізований концерт та слухали проповідь про перемогу через віру в Бога у щоденному житті кожної людини.

   
   

Найкращими знавцями Біблії та найспритнішими гравцями виявилися представники церкви «Еммануїл» м. Турійськ, з чим ми їх і вітаємо.

   

Гостем зустрічі також був Юрій Кіпоть, директор МБФ «Клуб «Майбутнє». Звертаючись до дітей та лідерів він підбадьорив їх у слідуванні за Господом та переконав у результативності служіння дітям та підліткам.

   

Для довідок: на Волині «Клуб «Майбутнє» існує уже понад 8 років. Нині 22 церкви регулярно проводять заняття з дітьми, охоплюючи понад 700 відвідувачів. Віримо, що через подібні програми діти та підлітки пізнаватимуть Бога та величатимуть Господа за усі Його добродійства.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація