<<< Усі новини за 2012 рік

28-30 березня
«Кіds Games» у ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 технологічний ліцей»


У дні шкільних канікул, 28-30 березня, у ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 технологічний ліцей» працівники та волонтери ВОБФ «Переображення» та церкви «Фіміам» провели денний дитячий табір «Кіds Games» для школярів 1-6 класів.

   
   

Дітлахи охоче відвідували уроки християнської етики, заняття співів та творчості, брали участь у спортивних змаганнях та естафетах, адже це найкраще проведення вільного часу та чудовий активний відпочинок.

   
   

«Програмою заходу охоплено майже 80 учасників, – розповідає координатор програми Риковська Мар’яна, – у іграх беруть участь діти з церковного дитячого клубу «Смайлик» та місцевої школи.

   
   

Віримо що уроки, ігри та змагання сподобаються усім учасникам та спонукатимуть до формування правильної життєвої позиції щодо дружби та товаришування, поваги до батьків та віри в Бога, оскільки саме про це говорили на уроках християнської етики.

   

Щиро вітаємо усіх переможців та учасників табору «Кіds Games».

   

Для довідок: дитячий клуб «Смайлик» діє при церкві «Фіміам» впродовж 10 років та навчає наймолодших біблійним принципам життя. Нині його регулярно відвідує понад 100 дітлахів, які навчаються у восьми групах, де вони досліджують біблійні історії, вчать вірші, співають пісні, грають цікаві ігри та реалізовують свої таланти на різноманітних гуртках.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація