<<< Усі новини за 2012 рік

1 травня
П'ята річниця кабінету фізичної реабілітації неповносправних


1 травня 2012 року відбулось святкування 5-ої річниці кабінету фізичної реабілітації для неповносправних людей, від церкви «Фіміам» міста Луцька.

   

Команда працівників, що задіяні у роботі кабінету реабілітації, а також люди з обмеженими можливостями, які проходять реабілітацію, мали можливість виїхати в ліс на одноденний відпочинок. Хтось грав у футбол, хтось ловив рибу, а хтось просто спілкувався. Був смачний обід з шашликами, під час якого ми співали пісні під гітару, грали інтелектуальні ігри, і розказували свідоцтва свого життя. Чудова природа, сонячна погода, спів птахів – все це спонукало до того, щоб ще раз порозмірковувати про Творця, і подякувати Йому.

   

Минуло 5 років з того часу, коли відкрився кабінет фізичної реабілітації для неповносправних людей у Луцьку. Все починалось з малого… Не було власного приміщення, не було достатньо кваліфікованих спеціалістів з фізичної реабілітації, не було людей і транспорту для доставки… Але Бог, Який дав бажання розпочати цю справу, відкрив також можливості і з року в рік піклується про неї.

   

На сьогодні Бог подарував прекрасну команду працівників: фізичних терапевтів, водіїв та волонтерів, що допомагають у доставці людей на реабілітацію. Бог подарував чудове приміщення, де щоденно проводиться робота по фізичній та духовній реабілітації. Люди з обмеженими можливостями у кабінеті реабілітації можуть чути Слово Боже, а також бачити, через працю команди, як Бог турбується про кожного з них. Також брати та сестри з інших областей приїздять перейняти досвід, щоб започаткувати цю справу в своїх містах. В майбутньому ми мріємо на базі цього приміщення створити тренувальний центр, щоб навчати фізичних терапевтів з усієї України.

   

Відгуки про кабінет фізичної реабілітації:

«Після двох болючих років, проведених мною у депресії, спровокованих травмою хребта, в 2008 році мене запросили відвідувати кабінет реабілітації. Працівники кабінету повернули мене до життя. Зі мною займались фізичними вправами: мене навчили самостійно сидіти, їсти, чистити зуби, працювати на комп’ютері. У кабінеті реабілітації я постійно чув про Бога. В результаті я покаявся у своїх гріхах і прийняв Ісуса Христа як свого Господа і Спасителя.» Прокопчук Коля (неповносправний, 36 років).


Команда служіння неповносправним
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація