<<< Усі новини за 2012 рік

6-7 травня
Церкву відвідав Кевін Трик


6-7 травня в гостях у нашій церкві був пастор чоловічого служіння у Centre Street Church, Калгарі (Канада) Кевін Трік разом із дружиною Джой. Кевін, прийнявши Христа, зрозумів, що служіння чоловікам є дуже важливим і відчув поклик допомагати їм прийти до Бога, а також підтримувати у подальшому духовному рості.


Багато років працюючи у цьому напрямку, Кевін має великий досвід такого служіння і тому з радістю ділиться ним з тими, кому не байдужі долі чоловіків у всьому світі. Для нашої церкви спілкування з цим братом стало великим благословенням і підбадьоренням. Адже служіння чоловікам у Фіміамі ще досить «молоде» і досвід, яким ділився Кевін, є дуже важливим.

«За даними одного швейцарського дослідження, - говорив Кевін Трік, - вплив батька на дітей є набагато більшим, ніж ми можемо навіть уявити. Наприклад, якщо мама відвідує церкву, а тато – ні, то вірогідність того, що діти наслідуватимуть матір, складає 2%; у 60% їм передається образ думок батька. Якщо тато регулярно відвідує церкву, а мама – ніколи, то вірогідність відвідування церкви їхніми дітьми складає 44%; зворотній же результат спостерігається у 34% випадків».

Кевін Трік спонукав чоловіків задуматися про те, що їхній вплив на суспільство загалом дуже великий! Але більш відчутним є цей вплив на сім’ю, в якій кожен чоловік має бути головою. Та як він впливає? Про це міг подумати кожен присутній чоловік і зробити для свого подальшого життя певні висновки.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Оксана Миронюк
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація