<<< Усі новини за 2012 рік

13, 20 травня
Показ фільмів «Відважні» та «Вогнетривкий»


З нагоди проведення «Тижня подружжя» у Луцьку церква «Фіміам» організувала перегляд художніх фільмів, які піднімають тематику сімейних відносин у світлі християнства. Покази відбувалися в приміщенні церкви «Фіміам» 13 та 20 травня, тобто дві неділі поспіль жителі району ЛПЗ, а також усі бажаючі мали змогу переглянути цікаві, змістовні стрічки гарної якості, у приємному товаристві та після перегляду обговорити їх. Гадаю, такі заходи є цікавими як для шанувальників кіно, так і для людей, які полюбляють спілкування, нові знайомства та проведення часу з користю.


Пастор церкви «Фіміам», Юрій Михальчук, взяв на себе роль ведучого цих кіносеансів, тому всі присутні могли почути про існуючі проблеми в українських сім’ях. Впевнена, вони не дуже відрізняються від сімейних проблем у всьому світі, адже інститут сім’ї, як у нашій країні, так і за її межами, вже давно переживає кризу, і кому, як не християнам, говорити про це вголос? А одним із засобів для цього може бути кіномистецтво.

Основним контингентом присутніх на кінопоказах були молоді сім’ї, які прийшли з дітьми. Також і старші люди не обминули увагою даний захід, адже мова кіно зрозуміла всім віковим категоріям, тому впевнена, що такий захід для церкви «Фіміам» є далеко не останнім, як і тема, що була піднята.

Щодо стрічок, які були показані, то це якісне кіно, відзняте у США. Фільм «Вогнетривкий» (англ. Fireproof) став найкасовішим незалежним християнським фільмом 2008 року, режисером якого є Алекс Кендрик. Головні ролі в цьому фільмі зіграли Кірк Кемерон та Єрін Бетті. Є декілька цікавих фактів про зйомки цього фільму. Актор Кірк Кемерон відмовився від свого гонорару за зйомки та попросив, щоб ці кошти пожертвували у його церкву. Також він відмовився під час зйомок цілувати іншу жінку, тому коли знімали сцену для фільму, в якій герой Кемерона за сюжетом цілує свою дружину, режисери переодягнули реальну дружину Кірка – Челсі Нобіл у дружину героя і додати тіні для сцени, щоб не було помітно заміну актрис. Всі інші епізоди дружини грала актриса Єрін Беті.

Фільм «Відважні» 2011 року (англ. Courageous) – це наступна режисерська робота Алекса Кендрика, сценарій для якої він написав разом із рідним братом Стівеном Кендріком. Слоган цього фільму «Мужність починається з родини» (англ. Нonor Begins At Home), ілюструє головну ідею фільму. Примітним також є те, що режисер фільму виконав у ньому одну з головних ролей.

Отже, якщо ви не змогли побувати на показах цих кінострічок, раджу вам таки знайти їх. Ви корисно проведете свій вільний час, коли зберетеся разом з родиною і переглянете змістовні християнські фільми.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександра Лізова
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація