<<< Усі новини за 2012 рік

19 травня
ДЦ Олександра Потурая провела євангелізаційний турнір з настільного тенісу


Не важливо, виграєш ти або програєш, важливо, як ти граєш (Англійське прислів’я)

   

В суботу, 19 травня в одному з дворів району ЛПЗ, по вулиці Потебні 48, відбувся справжній міні турнір з настільного тенісу. Організувала його домашня церква Олександра Потурая.

   

Кожен з тих, хто відвідує цю церкву, прийняв участь в події. Були встановлені два тенісних столи, стільці для учасників та вболівальників, а щоб освіжитись, кожен міг втамувати спрагу водою, яку приготували організатори, грала музика, віруючі роздавали християнську літературу.

   
   

Що я хочу показати описуючи такі деталі? А те, що для успіху необхідно старатися, бути сміливим, креативним і трошки мрійником. Адже хтось вважає, що не зможе організувати Уімблдонський турнір, то ж нащо за щось братись і починати. А починати треба з маленького, пам’ятаючи про головну ціль, розказати людям про Христа, методи можуть бути різними.

   

Всі готувались заздалегідь, розклеїли рекламу, де була дана інформація для того, щоб зареєструватись. Тенісистів шукали саме серед мешканців вулиці Потебні, кількість учасників, наводить на думку, що мешканці цієї вулиці – шанувальники пінг-понгу. В результаті в турнірі прийняли участь 8 молодих людей, вік яких був від 19 до 25 років. Переможцем став Микола, найстарший учасник турніру, якому суддя у особі Олександра Потурая вручив кубок та грамоту, 2 та 3 призові місця також отримали невеличкі нагороди.

   

Саша та його церква поставила 3 цілі свого турніру: 1. Нагадати молоді про важливість здорового способу життя; 2. Знайомство с мешканцями вулиці; 3. Показати, хто такі справжні християни, що вони також живуть повним, насиченим життям. Всі цілі були досягнути, і це стало винагородою для організаторів, вони познайомились з мешканцями двору, і тепер зустрічаючись на вулиці, ніхто не проходить повз, роблячи вигляд, що не знають один одного.

   

Все починається з малого,більш ніж 40 мільйонів гравців щорічно беруть участь в офіційних турнірах з настільного тенісу в усьому світі, а в суботу їх стало на 8 більше!!!


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександра Лізова
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація