<<< Усі новини за 2012 рік

25 травня
Останній дзвоник ЗОШ «Скарбниця мудрості»


25.05.2012 року під блакитним небом та променями ясного сонця вперше пролунав голос останнього дзвоника у приватній спеціалізованій школі м. Луцька «Скарбниця мудрості».


Усміхнені школярі, урочисті та схвильовані батьки й учителі – ось настрій справжнього свята.

   
   

Для учнів нашої школи все вперше. Вони та їх батьки стали, ніби будівельниками цього навчального закладу, бо мали бажання і відвагу почати нову стежину в освітньому просторі нашої України.

   
   

Після державного гімну директор школи Гопанчук С.О. звернувся з вітальними словами до усіх присутніх. Він зокрема зазначив, що школа – це складний організм, який повинен працювати злагоджено. І це не лише вчителі та учні, а також усі, хто допомагали на цьому непростому етапі становлення.

   
   

Зі словами привітання виступив голова благодійного фонду «Переображення» Миронюк П.Г. Спогади про навчальний рік перейшли у щирий діалог з майбутніми другокласниками.

   

Учні розповіли, що щасливі навчатися у цій школі та дізнаватися багато нового, вдячні за вчителів, а також раді початку літніх канікул. На закінчення Миронюк П. Г. звершив молитву подяки Господу за школу, дітей та вчителів, необхідне забезпечення для роботи. А особливо за те, що в серцях дітей з малого віку сіється Боже Слово і християнські цінності.

   

Перша вчителька Середюк І.Д. вручила своїм вихованцям символічні дипломи, які підтверджують відмінне засвоєння «Букваря» та успішне закінчення першого класу. Також кожен учень отримав атестаційний лист із рівнем власних навчальних досягнень.

   

Свято продовжилося у актовій залі інсценівкою «Прощавай, любий Букварику!» Діти читали вірші, співали пісні, приймали у гості «нові підручники» та послухали їх настанови. «Навчився читати наш дружний клас, ви можете всіх поздоровити нас!» – дзвінко прозвучали слова першокласників.

   

Спільне фото та солодкі тістечка завершили це чудове шкільне свято.

   

Нагадаємо, що спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Скарбниця мудрості» розпочала свою роботу у 2011році. Це школа із поглибленим вивченням іноземних мов та християнської етики. Детальніше про школу тут.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Ольга Черняк
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація