<<< Усі новини за 2012 рік

26 травня
«Смайлик» завершує навчальний семестр


Як дітлахи зі «Смайликом» на літо прощалися...

   
   

«Від усілякої праці є прибуток» вчить нас Біблія. Малеча церкви «Фіміам» переконалася у цьому на власному досвіді, адже клуб «Смайлик» завершив свій навчальний рік гарними розвагами для своїх відвідувачів-дітлахів, які йдуть на літні канікули.

   
   

Вчителі клубу «Смайлик» організували ярмарок для дітей, які відвідували його протягом навчального року. Грошовою одиницею на цьому ярмарку були таланти, які малеча отримувала під час занять за старанність, гарне відвідування, та вивчені «золоті вірші» з Біблії, які маленькі та не дуже смайленята вчили кожен тиждень.

   
   

Отримати свої таланти діти могли в «Смайл банку», для цього у кожного була спеціальна картка. Загалом, все як в дорослому житті, тільки з веселощами та сюрпризами.

   
   

На що ж старанні щасливці витратили свої чесно зароблені кошти? Для цього на ярмарці функціонували чотири магазини. В «Лакомці» можна було придбати солодощі, в «Мийдодирі» різноманітні засоби гігієни для дітей, в «Тигресі», звичайно, іграшкі, у «Веселому олівці», канцелярське приладдя, адже восени воно знову знадобиться школярам.

   
   

Не обійшлося і без рухливих розваг, де діти могли показати свою спритність. Усі знання вони продемонстрували, коли йшли по «слідах Біблії», розказуючи вірші, ну а «порибалити» м’ячем по відрах змогли під час естафет.

   
   

Загалом ярмарок видався на славу. Було багато сміху, чудових покупок та подарунків, а саме головне, можливість на час літнього відпочинку попрощатись з друзями та вчителями клубу, адже спогадів лишилося безліч.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександра Лізова
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація