<<< Усі новини за 2012 рік

2 червня
«Біблійна скарбничка» провела денний табір


У суботу, 2 червня, у приміщенні церкви відбулася чергова зустріч учасників поштового клубу «Біблійна скарбничка», який тричі на рік збирає дітей на особливі зустрічі. Цього разу тема була «Дорожче за кубок». Усі діти люблять змагатися, саме тому важливо було показати усім присутнім, що потрібно цінувати стосунками з Богом більше за будь-які перемоги чи поразки у спорті.

   

Дітлахи із захопленням переглянули відеосвідоцтва християнських спортсменів, які розповідали про свою віру в Бога, як про важливу сферу їхнього життя.

   

Дітям також сподобалося співати християнські пісні, якими вони прославляли Бога, що допускає в нашому житті перемоги та поразки. Після цього вони відвідали біблійний урок, на якому роздумували про цінність старань і тренувань у житті кожної людини.

   

Також учасники зустрічі мали змогу пограти у флорбол та покататися на роликах.

   
   

Після смачного обіду учасники клубу змогли зробити творчий виріб своїми руками – вони обклеїли записник зі стікерами на футбольну тематику.

   
   

А далі знову були ігри та вільний час.

   
   
   

Найемоційнішим моментом зустрічі була загально табірна гра, де усі присутні були поділені на команди, які змагалися у швидкості та спритності.

   
   
   

Завершилася зустріч спільною молитвою, роздумами над Словом Божим та очікуванням наступних цікавих програм від поштового клубу «Біблійна скарбничка».


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація