<<< Усі новини за 2012 рік

3-4 червня
Свято Дня народження Церкви


«Хто такий Святий Дух? Коли Він зійшов на землю? Яка Його роль у житті кожного християнина? Коли була утворена Церква? Чи може християнин жити без Церкви?» Саме над такими та багатьма іншими питаннями роздумують люди у євангельських церквах, святкуючи Трійцю – день зішестя Святого Духа на землю і день народження Церкви.

   
   

Богослужіння у нашій церкві 3 та 4 червня були присвячені саме таким роздумам для збудування кожного присутнього і для слави нашого Господа, Який об’єднав нас у єдину Церкву.

   
   

Недільне богослужіння супроводжувалося прекрасним співом нашого хору.

   
   

А тему «Інші мови і путь краща» у своїй проповіді розкривав пастор Роман Бричук, роздумуючи про перші мови на землі, про те, для чого був даний дар інших мов, і про те, що було і є ціннішим за духовні дари.

   
   

Богослужіння у понеділок було особливим тим, що церкву «Фіміам» відвідали дочірні церкви «Голгофа» і «Спасіння».

   
   

Гурт церкви «Голгофа» виконував музичну частину, проводячи всіх присутніх у поклонінні Богу.

   
   

Олександр Вакалюк проповідував на тему «Для чого зійшов Святий Дух на землю» і, зокрема, назвав три причини Його приходу: для виконання пророцтв Старого Заповіту; для того, щоб замешкати у серцях вірних Богу людей і щоб розпочати еру Церкви на землі.

   

У своїй проповіді Олександр Астаф’єв розкривав тему народження згори і ролі у ньому Святого Духа.

   

Нехай благословенні дні роздумів про дії Духа Святого у житті кожного відродженого християнина не закінчуються святом Трійці, а тривають щодня у нашому ходженні перед Богом на землі і спонукають до святого і побожного життя!


Прес-служба церкви «Фіміам»
Оксана Миронюк
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація