<<< Усі новини за 2012 рік

4 червня
Євангелізація в районі вул. Львівська


4 червня відбулася євангелізаційна зустріч членів церкви «Фіміам» із жителями району вулиці Львівської, метою якої було донести Боже Слово до кожного. Організували цей захід домашні церкви Михальчука Юрія, Самрука Олександра, Чайковського Володимира і Гребенюка Олександра. Також до проведення зустрічі долучився благовісник місії «Україна для Христа» Вакалюк Олександр та музичний колектив церкви «Дім Євангелія».

   

Ведучим був Самрук Олександр, а з проповіддю до людей звернувся Михальчук Юрій. Присутні різного віку охоче слухали пісні та вірші хвали для Господа, особисті свідчення про зміни у житті через віру в Ісуса Христа як нашого Спасителя, а ще переглянули фільм «Наближаючись до Армагедону». Для зручності усіх бажаючих почути біблійні істини один із дворів було обладнано лавками, столиком з християнською літературою, місцем для виступу музикантів.

   
   

Перед походом додому кожна людина отримала можливість висловити свої відгуки або прохання у спеціальних анкетах. Організатори заходу почули та прочитали чимало хороших слів. Хоча, на жаль, не всі були ввічливі.

   
   

Варто зазначити, що проведенню євангелізації передувала ретельна підготовка та планування. А жителі вищезгаданого району напередодні отримали запрошення на цю подію.

   
   

Сподіваємося, що посіяні слова Христової істини проростуть для слави Божої!


Прес-служба церкви «Фіміам»
Ольга Черняк
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація