<<< Усі новини за 2012 рік

29 червня - 5 липня
Табір "Дорожче за кубок"
PDF версія

Їхня посмішка – це сльози радості для їхніх батьків. Цього року з 30 червня по 5 липня 39 дітей з особливими потребами, 50 їхніх батьків, багато братів і сестер нашої та інших церков мали можливість відірватися від щоденної життєвої рутини та відпочити в таборі «Дорожче за кубок».

   
   

Дітей зустріли з любов’ю. Великий, м’який м’яч, який став символом табору, запрошував усіх разом провести сім незабутніх днів і дізнатися, що ж насправді є дорожчим за кубок.

   
   

Діти, поділившись на команди по віку, мали свого тренера, який в особливий час, на біблійному уроці, розповідав правила життя та про Того, Хто є головним Тренером гри довжиною в життя. Батьки в той час дізнавалися, як вони можуть стати переможцями для своїх дітей та для Бога, Який і є Тренером життя.

   
   

Щоранку відпочиваючих чекала енергійна та весела розминка разом з великим м’ячем, який стрибав, бігав та розважав усіх своїми цікавими і захоплюючими вправами.

   
   

Також кожна дитина щодня мала можливість побувати на одній зі студій: творчості, риболовлі або альпінізмі.

   
   

Остання студія, яка цього року стала приємною новинкою, залишила дітям багато емоцій та вражень. Відірвавшись від землі, до якої вони прив’язані, діти з особливими потребами могли відчути себе справжніми альпіністами, здатними долати будь-які перешкоди та труднощі.

   
   

Загально табірні ігри дали можливість поборотися за перемогу всім командам. Діти мали нагоду обливати своїх тренерів водою, грати флорбол, виконувати різноманітні завдання на базах певної гри.

   

Батьки теж мали час веселих ігор. Приємно було спостерігати, як дорослі люди почуваються дітьми, відважно борючись за перемогу.

   

Господь поблагословив відпочинок сонячною погодою, завдяки якій усі щовечора збиралися біля вечірнього вогнища, щоб поспілкуватися, прославити Бога піснями і разом порадіти за пережиті пригоди.

   

В день перед від’їздом вечірка для дітей та святковий бенкет для батьків були особливим подарунком для відпочиваючих табору. У наметі, прикрашеному в українському стилі, дорослі насолоджувалися українською піснею та переглядали виставу «Кайдашева сім’я». Діти веселилися на вечірці, співали пісні, грали в ігри та конкурси, слухали слово підбадьорення.

   

Після програми біля вечірнього вогнища усі спостерігали, як у небо злітають вогняні ліхтарі.

   

Всього у таборі було 150 людей, які стали однією командою, здатною співпереживати разом, радіти, плакати, боротися з труднощами і жити по-християнськи.

   

Важливо, що кожен, хто відпочивав у таборі «Дорожче за кубок», міг дізнатися про Того, Хто готовий допомагати долати біль, страждання і щоденні клопоти: про Господа, Який поніс за нас усю неміч, безсилля та біль. Адже саме Його силу і любов відпочиваючі могли бачити в людях, які щиро служили їм увесь табір з повною віддачею.

   

Відгуки про табір «Дорожче за кубок»: «Дякую Богу, що привів мене в цей табір. Відпочила як фізично, так і духовно. Дякую, що турбуєтеся про наших дітей та про нас. Біблійні заняття дали можливість більше задуматися про Бога. Я і моя дитина будемо згадувати цілий рік про час, проведений в таборі, та очікувати на нову зустріч» - мама неповносправної дитини.

   

«В такому таборі я вперше. Допомагаючи неповносправним дітям, Бог навчав мене радіти і цінувати тим, що я маю» - волонтер.


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація