<<< Усі новини за 2012 рік

30 червня - 1 липня
Турнір "Дорожче за кубок"


30 червня - 1 липня на території спортивно-ігрового комплексу «ДоброДій», що біля церкви «Фіміам», відбувся футбольний турнір під назвою «Дорожче за кубок».

   
   

Участь у змаганнях взяло близько 10 команд, і хоча турнір планувався для учасників з району ЛПЗ, все-таки він пройшов як відкритий захід, в якому взяли участь молоді люди з різних районів нашого міста.

   
   

Голова організаційного комітету Олександр Терещук із задоволенням зазначив, що цей турнір пройшов у дружній обстановці, що часто не типово для спортивних змагань, адже азарт і запал боротьби беруть своє, та не у цьому випадку.

   
   

Учасники мали організаційну зустріч перед початком проведення турніру, і кожен гравець розумів, що головна мета цієї події не полягає в перемозі над суперником та отриманні винагороди, хоча і перемоги, і винагороди були радісними та заслуженими.

   

Півфінал та фінал відбулися в другий день турніру. За участь у фіналі боролися 4 команди: «Мадагаскар» (збірна команда міста), «Фенікс», «Міленіум» та «Каноніри» (команди району ЛПЗ). Фіналістами стали команди «Фенікс» та «Міленіум», перша з яких і отримала перемогу.

   

Нагороди були вручені за 1, 2 та 3 призові місця. Команда, яка зайняла 3 місце, отримала почесні медалі та сертифікат на 2 безкоштовні гри на майданчику «ДоброДій». Срібні призери отримали медалі та маніжки для своєї команди (тепер команду «Міленіум» можна назвати найбільш стильною:)). Ну, а переможцям вручили медалі, футбольний м’яч та кубок, який дуже схожий на кубок, що отримують на Чемпіонаті Світу з футболу (можливо, це була репетиція?)

   

Після нагородження всі учасники мали змогу переглянути пряму трансляцію фінального матчу Євро-2012. Впевнена, що це був гарний подарунок для кожного учасника змагань.

   

В перерві між таймами хлопці дивилися фото турніру та роздумували разом з Олександром Потураєм, який був помічником голови організаційного комітету, про головну перемогу Ісуса Христа, яка описана в Біблії та стосується кожної людини - чи то футболіста, чи вболівальника.

   

Від прес-служби церкви «Фіміам» можу побажати всім учасникам турніру нових перемог як у футболі, так і в житті. Для організаторів – нових турнірів, можливо, ще більш масштабних, але таких же змістовних та дружніх.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександра Лізова
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація