<<< Усі новини за 2012 рік

13-19 липня
Табір для дорослих з дітьми «Перемога з Богом»


Християнське життя не є можливим без перемоги, про це свідчить апостол Іван, кажучи: А хто світ перемагає, як не той, хто вірує, що Ісус то Син Божий? (1Iвана 5:5).

   
   

Саме на тему перемоги з Богом і проводився табір біля мальовничого озера Бережисте протягом 13-19 липня.

   
   

Близько 70 дорослих і дітей мали чудову нагоду відпочити разом, протягом 5 днів роздумуючи над тим, як же перемагати: через послух, над спокусами і компромісами, над собою, над смертю, у щоденному житті.

   

Щодня всі могли розглядати цікаві біблійні історії про Ананія і Сапфіру, про Лазаря, про Наамана, про багатого юнака, про будинки, збудовані на різних фундаментах; і робити висновки для свого життя згідно цих історій.

   
   

Окрім прославлення Бога через пісні, біблійних годин вранці, вечірніх спілкувань біля вогнища, де можна було почути багато свідчень з уст людей, чиє життя змінив Бог, було багато цікавого.

   

Адже і дорослі, і діти могли брати участь у спортивних іграх; для жінок був особливий час, коли вони виготовляли цікаві речі своїми руками; діти мали захопливі біблійні уроки.

   

Навіть погода, яка супроводжувалася дощами протягом останніх днів табору, не могла зіпсувати хорошого настрою і щирого спілкування.

   

Усі, хто відвідав табір, більше здружилися, познайомилися з не знайомими їм людьми і взагалі провели чудово свій час.

   

А найголовніше те, що всі присутні вчилися і, надіюся, навчилися, як же дійсно жити переможно з Богом!


Прес-служба церкви «Фіміам»
Оксана Миронюк
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація