<<< Усі новини за 2012 рік

21-27 липня
Підлітковий табір «Шторм»


З 21 по 27 липня на березі мальовничого озера Бережисте, що у селі Сушибаба Турійського району Волинської області, команда підліткового служіння церкви організувала та провела табір «Шторм».

   
   

«Наше життя – це ніби плавання серед розбурханих стихій життя, – розповідає Малесик Катерина, відповідальна за підліткове служіння в церкві, – і лише віра в Бога, як найкращого Капітана допомагає залишатися цілим та неушкодженим кожному, хто прислухається до біблійних порад».

   
   

Майже півсотні підлітків гарно провели час, адже вони мали можливість відпочити серед гарної природи та більше дізнатися про Бога.

   
   

Хоча табір мав екстремальну назву, ніякого екстриму з погодою та підлітками не було – усе було чудово організовано та «штильно».

   
   

До табору лідери готувалися надто посилено – за декілька днів перед ним було організовано професійний тренінг для лідерів, аби вони якнайкраще змогли послужити відпочивальникам.

   
   

Впродовж перебування у «Штормі» підлітки багато дізналися про Бога, Який посилає шторм та штиль, грали багато різних спортивних, водних, командних денних та нічних ігор та естафет, у яких загартувалися, як спортсмени.

   

Також відпочивальники змогли реалізувати свої артистичні вміння через участь у драмі та тематичних постановках, надзвичайні особливості через участь у вечорі талантів, знання іноземних мов через спілкування з носіями мови.

   

Табір був цікавим та особливим хоча б через те, що усі його учасники змогли отримати подарунки та взяти участь у безпрограшній лотереї.

   

А найважливішим моментом у програмі табору був час, коли усі присутні мали змогу почути заклик до покаяння та звернутися до Лоцмана у молитві покаяння.

   

Віримо, що підліткові програми досягатимуть своєї основної мети – спасіння підлітків від гріха.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація