<<< Усі новини за 2012 рік

4-10 серпня
Молодіжний табір «Н2О - точка дотику»


Молодь нашої церкви не може уявити свого життя без таборування влітку, адже це ідеальний час аби послужити іншим, відпочити та набратися сил для подальшої праці впродовж року. Ось і цього року з 4 по 10 серпня командою молодіжного служіння було організовано табір «Н2О – точка дотику».

   
   

«Головна ідея табору – розповідає відповідальний за молодіжне служіння у церкві Потурай Олександр, – донести ідею про те, що точка дотику це спілкування, яке ми маємо в суспільстві, з батьками, друзями, з протилежною статтю та Богом і тому варто прикладати великі зусилля, аби це спілкування було на належному рівні».

   
   

Саме серед мальовничої природи молоді люди мали чудові можливості, аби більше поспілкуватися з Богом та один з одним, більше здружитися та дізнатися про те, що робити і що не робити, аби було хороше спілкування.

   
   

Табір – це час активного відпочинку, коли багато цікавих ігор, конкурсів, змагань, естафет та цікавих занять.

   
   

Також у таборі мали можливість перебувати не лише молодь з нашої церкви, а і їхні друзі, які ще не відвідують церкву.

   
   

Головними промовцями у таборі були пастори та служителі Роман Бричук, Павло Миронюк та Олександр Черняк, які розповідали про те, як Бог особливим чином вів до Себе та готував до служіння Йому.

   
   

Важливим моментом після табірної праці є те, що дівчина, яка перебувала у таборі, на недільному богослужінні покаялася перед Богом у своїх гріхах та розпочала по-новому спілкуватися з Богом.

   
   

Також під час табору була, звісно, смачна кухня та гарна погода.

   
   

Усі присутні в таборі отримали на згадку про перебування там цікаву християнську літературу: «Иисус – наша судьба» автора Вільгельма Буша та інші книги.

   
   

Віримо, що подібні спілкування допомагатимуть молоді духовно зростати та будувати правильні стосунки з однолітками, батьками, друзями та Богом.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація