<<< Усі новини за 2012 рік

1 вересня
Перший дзвоник у школі «Скарбниця мудрості»


І перший пролунав дзвінок,
Діток покликав на урок.
«Скарбниця мудрості» розкрила
Знов свої двері і загомоніло…


1вересня 2012 року голос першого дзвоника вдруге сповістив про початок нового навчального року.

   
   

Урочиста лінійка була проведена на подвір’ї школи, де зібралися учні 1 та 2 класів, їх батьки, друзі та вчителі.

   
   

Директор школи Сергій Олександрович Гопанчук сердечно привітав усіх присутніх із цим радісним і важливим святом і висловив свої очікування щодо нового навчального року. Також він представив нових вчителів і вихователів.

   

Ведучими святкової програми були Рожнюк Аліна Сергіївна та Руденко Наталія Анатоліївна.

   

Важко було не помітити хвилювання на обличчях батьків першокласників. Радість у їх душах тісно межувала із тривогою. «Як буде моїй дитині у школі?» «Чи буде вона добре вчитися?» «Чи не забруднить вона чистий одяг?»

   

А от самі першокласники не знали, чому потрібно тривожитися. Хіба що про те, як швидше усе нове шкільне приладдя використати за призначенням. Діти чітко і натхненно розповідали вивчені вірші, чим потішили батьків.

   

Не менш хвилювалася і перша вчителька першокласників Черняк Ольга Євгеніївна, адже це її перший у житті клас, перший дзвінок на її уроки, перші 16 пар дитячих очей, які будуть вивчати з нею усе найважливіше і найцікавіше, і перші прекрасні вчительські квіти, які вона присвятила своїй мамі, бо саме вона вбачала у доньці вчительку.

   

Зі словом привітання до присутніх звернувся пастор церкви «Фіміам» Бричук Роман. Він вказав на відповідальне ставлення юного Ісуса Христа до навчання і закликав усіх до спільної молитви за учнів, вчителів, за школу та мир в країні.

   

Значно впевненіше почували себе учні другого класу та їх чудова вчителька Середюк Ірина Джамаліївна. Вони разом уже прожили один шкільний рік і можуть гідно носити назву – другокласники.

   

Після спільного фото учні пішли на свій перший урок, а батьки на неофіційні збори, де обговорювалися різні аспекти життя школи.

   

Радість присутніх доповнив солодкий стіл із смачним тортом та напоями.

   

Щиро вітаємо учнів, батьків та вчителів з початком навчального року та щиро дякуємо Богові за людей, які вболівають за школу.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Ольга Черняк
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація