<<< Усі новини за 2012 рік

8 вересня
Свято першого дзвоника у християнській маленькій школі «Зірочка»


Вже протягом п’яти років церква «Фіміам» спільно з ВОБФ «Переображення» проводила навчання для діток дошкільного віку у маленькій школі «Зірочка». Зі свята першого дзвоника розпочався і шостий рік підготовки дітей до школи.

   
   

Святковим та урочистим був цей день для 72 дітей, їхніх батьків і рідних. Після святкового привітання директора школи Мартинової Т.П. та пастора церкви Михальчука Ю.М., після першої лінійки всі майбутні учні вирушили у класи, де знайомилися один із одним та з їхніми вихователями.

   
   

Тим часом батьки мали чудову нагоду провести час у залі, переглядаючи кліпи на сімейну тематику, які змусили задуматися кожного тата і кожну маму про те, наскільки важливо бути прикладом для своїх дітей; бути для них не просто батьками, а й друзями, з яким вони хотіли б ділитися всіма своїми переживаннями, мріями і бажаннями.

   
   

Традиційним після такого спілкування стало загальне фото, а також фото учнів по класах.

   
   

П’ятирічні малята, що навчатимуться протягом цього року в маленькій школі, будуть отримувати знання з основних предметів. Особливістю нашої маленької школи є вивчення християнської етики, на уроках якої діткам будуть розповідати про християнські цінності, дуже необхідні для їхнього щоденного життя.

   
   

Поки що шкільна наука є досить нелегкою для таких маленьких хлопчиків і дівчаток, тому у маленькій школі уроки проводяться різноманітно, з ігровими моментами. А на перервах дітки завжди мають можливість грати в ігри разом з вихователями, бавляться іграшками і разом чаюють.

   

Ми молимося про те, щоб Бог давав мудрість у навчальному та виховному процесі вчителям і вихователям нашої маленької школи «Зірочка»; щоб дітки, які навчатимуться, не лише отримали основні знання, але й навчилися молитися до Бога і могли більше пізнати Його за цей рік, проведений у християнській маленькій школі.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Оксана Миронюк
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація