<<< Усі новини за 2012 рік

23 вересня
Всеукраїнський День подяки


Подяку складайте за все…

У День подяки ми по-особливому дякуємо Богу за все, що Він нам дарує: як за матеріальні, так і за духовні цінності.

   
   

Богослужіння у нашій церкві також було особливим і святковим. Це підтверджував дизайн, зроблений в українському стилі, з зібраними на полях, городах і в садах овочами та фруктами; біля якого могли сфотографуватися всі бажаючі. А діткам так і хотілося взяти щось смачненьке біля тину і скуштувати!

   
   

Про вдячні серця людей свідкувало те, що кожен із присутніх молився до Бога лише молитвою подяки: і не мало значення, чи це подяка за все добре і приємне у житті, чи за не дуже приємні моменти. Бог бажає, щоб ми дякували Йому за все!

   
З приємністю присутні люди в нашій церкві завжди слухають спів хору, який злагоджено і велично прославляє Бога у піснях. А також раділи серця через те, що і маленькі дітки могли взяти участь у святковому богослужінні і теж дякувати Богу за зібраний урожай.

   

Старші сестри декламували вірші про те, що і від нас Господь чекає плодів – не земних, а духовних; плодів, якими ми прославимо нашого Творця.

   

На богослужінні були присутні гості, які закликали нас бути не просто вдячними Богу, але й готовими поділитися своєю вдячністю, вірою і звісткою про Христа з іншими народами, які теж потребують спасіння. Вони ставили питання: Хто піде туди?

   

І найголовніша частина богослужіння – слово проповідника – також була про вдячність. Разом з Олександром Потураєм всі присутні роздумували про те, за що ми можемо дякувати Богу та як ми це можемо робити. Наостанок Олександр побажав усім викинути свою книгу скарг і рахувати благословення!

   

І ми бажаємо вам: рахуйте благословення від Бога, цінуйте їх і діліться ними з іншими людьми!


Прес-служба церкви «Фіміам»
Оксана Миронюк
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація