<<< Усі новини за 2012 рік

18-20 жовтня
Стратегічний лідерський семінар


18-20 жовтня відбувся стратегічний лідерський семінар, який відвідали ключові служителі нашої церкви.

   

Це був гарний час, аби проаналізувати працю за минулий рік, оглянути зроблене у контексті бачень на 10 років, обговорити плани відділів церкви на наступний рік.

   

Семінару передувала велика робота відділів служінь на домашніх церков, адже вони провели подібні зустрічі щодо діяльності свого відділу чи домашньої церкви та багато молилися, аби почути голос Божий щодо свого служіння.

   

Програма була цікава і насичена – ми мали багато часу, аби почути голос Божий через дослідження Слова Божого, молитву, та раду братів та сестер, які розпитували незрозуміле і давали поради щодо служінь церкви в цілому.

   

Особливістю цьогорічного семінару був приїзд Кевіна Тріка, який розповідав про важливість служіння для чоловіків та їхню роль у суспільстві.

   

Для досконалішого спілкування з досвідченими служителями у суботу запросили лідерів дочірніх церков, аби побути у спільності, більше прославити Бога та порадіти за Його дії через нас.

   

Важливим моментом програми був час, коли ми вчилися у рольових іграх будувати командний дух та виробляти стратегію і бачення служіння у єдності.

   

Віримо, що через подібні семінари ми зможемо більше і досконаліше бачити служіння усієї церкви, аналізувати зроблене та спільно обговорювати бачення на майбутнє, адже саме єдність є важливим показником росту та розвитку церкви Ісуса Христа.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація